Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Mobilny serwis whirlpool, dobra firma

Mobilny serwis whirlpool, dobra firma

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat usług serwisowych Whirlpool? Stoją na odpowiednio wysokim poziomie, że warto z nich skorzystać? Dzięki za odpowiedzi.

vincek

Posty: 12

 
W sytuacji, gdy byłaby potrzebna Wam naprawa pralek w Jeleniej Górze to mogę polecić bez dwóch http://whirlpoolserwis.pl. Zadzwoniłem do nich, prędko pozyskałem informację, kiedy pojawi się w moim domu serwisant. Nie mogę mieć także zastrzeżeń do czasu realizacji naprawy.

irek1981

Posty: 17

 
W mojej opinii każdy autoryzowany serwis Whirlpool winien sprostać Twoim wymaganiom. Nie na darmo nosi nazwę autoryzowanego, gdyż za poziom ich usług poświadcza sam producent sprzętu AGD.

Nie wydaje mi się, byś mógł mieć z nim jakiekolwiek problemy :)

Lesny

Posty: 20

 
Wiele wątpliwości może mieć klient, którego interesuje naprawa zmywarek w Jeleniej Górze.

Przekonałem się o tym na własnej skórze, bowiem przez kilka dni nie mogłem znaleźć żadnego fachowca, który byłby godny mojego zaufania. Dopiero skonsultowanie wyboru ze znajomym przyniosło pożądany rezultat.

rolniki

Posty: 22

 
Dla mnie bardzo pomocny okazał się mobilny serwis Whirlpool, dzięki któremu prędko udało się usunąć usterkę, której uległa moja pralka. Serwisant przybył do mojego mieszkania na drugi dzień od zgłoszenia awarii i dzięki niezbędnemu wyposażeniu usunął kłopot. Dobra sprawa.

MiSER

Posty: 23

 
Przyznam szczerze, że także zauważyłem, iż usługi serwisowe Whirlpool są dość popularne. Na początku zaniepokoiłem się, że ma to związek z awaryjnością tych sprzętów AGD.

Potem jednak doszedłem do wniosku, że większy wpływ ma na to popularność tej marki.

Gurugum

Posty: 23

 
Pojęcie na temat konserwacji sprzętu agd w jeleniej górze ma bardzo niewielu serwisantów, co należy przyznać z dużą pewnością. Nie widziałem takich usług w ofercie większości serwisów AGD, ponieważ skupiają się one przede wszystkim na naprawach, które są najpopularniejszą usługą, a jednocześnie pozwalają najlepiej zarobić.

Konserwacja musi kosztować przecież mniej.

Black_Riot

Posty: 22

 
W przeszłości odwiedził mnie autoryzowany serwis Whirlpool, gdy moja pralka przestała działać. Z mojej perspektywy wszystko przebiegło niezwykle sprawnie, albowiem szybko przywrócili mój sprzęt AGD do sprawności. Na szczęście obowiązywała jeszcze gwarancja, gdyż w przeciwnym przypadku musiałbym ponieść pewnie dość znaczne koszty naprawy :)

Nim_wer

Posty: 23

 
Jestem przekonany, że usługi serwisowe Whirlpool będą w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Osobiście nie zawiodłem się, bo podczas okresu gwarancyjnego zgłosiłem usterkę. Przyjechał przedstawiciel serwisu, który szybko się z nią uporał i przywrócił mojej pralce pełną sprawność. Nie mogę mieć zastrzeżeń do usług serwisowych.

icee

Posty: 14

 
Sam dość długo wybierałem serwis urządzeń agd, bo nie wiedziałem, kto profesjonalnie podejdzie do realizacji usług i wykona je prawidłowo. Dużo przeczytałem tutaj o kiepskich fachowcach, którzy wysoko się cenią, a tak naprawdę nie posiadają odpowiednich umiejętności.

MsIp

Posty: 23