Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

pompy ciepła

pompy ciepła

W Białymstoku szukam ogarniętych ludzi od gruntowych pomp ciepła, budownictwo pasywne (energooszczędne i to raczej mocno wyspecjalizowane). Potrzebuję z kimś porozmawiać, żeby mi kilka rzeczy przed podobną inwestycją podpowiedział.

CHatka-eKo

Posty: 1

 
Opłaca się w tym roku trochę więcej wydać, bo inflacja będzie znacznie, znacznie wyższa i jest duże prawdopodobieństwo, że już tak tanio pompy ciepła po prostu nie kupisz z montażem, nawet pomijając dofinansowanie.

Klara323

Posty: 6

 
Potwierdzam, że gruntowe pompy ciepła w krajowych warunkach cieszą się teraz największą popularnością. Cenowo może i droższe od tych bardziej klasycznych, natomiast w wydajności to mocno wygrywają.

Kitas

Posty: 2

 
Można oszczędzić na serwisie, a i do obsługi pompy ciepła nie wymagają też jakichś wielkich umiejętności technicznych, więc to dla mnie była przewaga w stosunku do innych systemów.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Tylko OZE, przecież kryzys energetyczny w sumie już obowiązuje. Zobacz, że nie mamy żadnych decyzji, ani o elektrowni atomowej, z firm energetycznych zabiera się długi gdzieś przez kreatywną księgowość. Lepiej się energetyczne moim zdaniem zabezpieczyć.

Intro_69

Posty: 2

 
Zrezygnowałem z kotła gazowego na rzecz gruntowej pompy ciepła i mam oszczędności ogromne, po prostu. Instalacja to mi się zwróci dość szybko. No i nie ma też problemu z ustawieniem chłodzenia pasywnego. Chyba najbardziej wydajne rozwiązanie tego typu na rynku teraz. Co do montażu to polecam kontakt z http://www.energodom.com.pl/, bo mają duże doświadczenie projektowe i od razu wiedzą, czy bez problemu ogarną.

doprzodu67

Posty: 10