Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

hurtownia z biżuterią srebrną, poszukuję online ?

hurtownia z biżuterią srebrną, poszukuję online ?

Mam pytanie. Czy kolczyki srebro rdzewieją, czy zmieniają swój kolor? Chce nabyć srebrne kolczyki siostrze na urodziny i nie wiem, czy to dobry pomysł.

PucH2

Posty: 3

 
Zależy jaki masz budżet na biżuterie. Ja kupowałam kolczyki srebrne online dla mamy na urodziny i jestem bardzo zadowolona.

nemiasty

Posty: 9

 
Jeśli szukacie internetowej hurtowni biżuterii to polecam wam tylko tę https://hurt.falana.pl. Posiadają bardzo duży wybór, ceny nie są wygórowane. Próby każdej biżuterii to 925. Znalazłam u nich kilkanaście fajnych modeli i stale zamawiam tylko u nich.

saradonin

Posty: 3

 
Jeśli szukasz oryginalnego pierścionka to zajrzyj do internetowej hurtowni biżuterii. Wybór w takich hurtowniach jest niezwykle duży, można wybrać niezłe perełki.

miko_poz

Posty: 5

 
Jeśli szukasz czegoś oryginalnego to zajrzyj do internetowej hurtowni biżuterii. Wybór w takich hurtowniach jest bardzo duży, można wybrać niezłe perełki, za atrakcyjną cenę.

Nikuś23

Posty: 3

 
Bez wątpienia kolczyki srebro na pewno spodobają się Twojej mamie na urodziny. Musisz tylko wybrać odpowiedni model. Fajnie, jakbyś wiedział jakie mniej więcej kolczyki Twoja mama nosi do tej pory.

miko_poz

Posty: 7

 
Szukajcie biżuterii srebrnej w hurtowni internetowej. dostaniecie u nich naprawdę dobrą cenę. Jakość wykonania biżuterii jest na najwyższym poziomie. Przed wyborem konkretnej hurtowni warto sprawdzić opinie na jej temat.

Lupusx

Posty: 4