Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

język angielski w przedszkolu w Krakowie, szukam

język angielski w przedszkolu w Krakowie, szukam

Poszukuje profesjonalistów, którzy oferują naukę angielskiego w żłobku w Krakowie. Potrzebne osoby bardzo doświadczone.

dzbanuś_!

Posty: 1

 
Jeśli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest niesłychanie dobrze przygotowana oferta. Mamy dostęp do osób z niesłychanie duża wiedzą i doświadczeniem.

Nagórę44

Posty: 8

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i rzeczywiście to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi niesłychanie wiele. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

Dagmara87

Posty: 17

 
Jeśli chcemy wynająć lektorów angielskiego do przedszkola w Krakowie to trzeba stawiać na takich, którzy bardzo dobrze się na tym znają. To mają być osoby z odpowiednim podejściem.

Noruhe

Posty: 2

 
Dopasowanie programu nauczania jest bardzo znaczące. Każdy wie, że w żłobku czy przedszkolu dzieci bardziej się bawią, ale ta impreza musi być bardzo dobrze zaplanowana. Wtedy przyniesie same pozytywne korzyści.

labuh

Posty: 3

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

fertuś

Posty: 2

 
Ofert z lektorami jest bardzo dużo, wobec tego na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to głównie impreza.

Blono

Posty: 2