Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

podologia w Warszawie, gdzie szukać?

podologia w Warszawie, gdzie szukać?

Dzień dobry, czy wiecie, który podolog może wykonać mi rekonstrukcję paznokcia? Proszę polecić mi sprawdzony gabinet podologiczny.

alibuś34

Posty: 1

 
Dobry podolog w Warszawie wykona Ci rekonstrukcję paznokcia. Po konsultacji specjalista sam oceni, do którego leczenia nadaje się Twój paznokieć.

agapod17

Posty: 7

 
Dobry podolog dostęony jest tutaj https://podogabinet.pl Miałem u nich wykonywaną rekonstrukcję paznokcia. Profesjonalne podejście, wszyscy są mili i bardzo uprzejmi. Jeśli czegoś nie wiesz, to z chęcią Ci wytłumaczą.

roudee

Posty: 4

 
Ja wogóle nie mam czasu zajmować się swoimi stopami, wobec tego raz w miesiącu odwiedzam gabinet podologiczny. Wykonuje zawsze pedicure pielęgnacyjny. Musisz tego spróbować, bowiem jest naprawdę przyjemne i rewelacyjne.

miko_poz

Posty: 4

 
Mi też jest niezbędny dobry podolog w Warszawie. Ostatnio mam kilka małych kropeczek na stopie. Po naciśnięciu na nie trochę bolą. Nie wiem, co to jest, ale wolę upewnić się u specjalisty.

zenek744

Posty: 6

 
Mi też jest potrzebny dobry podolog w Warszawie. Ostatnio mam kilka małych kropeczek na stopie. Po naciśnięciu na nie troszkę bolą. Nie wiem, co to jest, ale wolę upewnić się u specjalisty.

tefal100

Posty: 14

 
Jest podolog w Warszawie Ochota. Nie znam dokładnie ulicy, ale wydaje mi się, iż jak wpiszesz w google, to na pewno wyskoczy Ci ich adres. Zgłoś się szybko, bo przy wrastających paznokciach, wielokrotnie występuje stan zapalny.

Nikuś23

Posty: 4