Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

folia bąbelkowa, gdzie kupię ?

folia bąbelkowa, gdzie kupię ?

Wysyłam do znajomego laptopa i nie wiem, w co go owinąć żeby go dobrze zabezpieczyć. Czy może to folia bąbelkowa? Tyle wystarczy czy jeszcze coś mam zastosować?

alidodo55

Posty: 1

 
Jeśli ktoś pakuje towar na wysyłkę to trzeba mieć dużo rozmiarów foli bąbelkowej. Wtedy można o wiele łatwiej to zrobić. Jeśli ktoś pakuje małe figurki albo wazony to wybiera wąską folię, ale już pakowanie maski do samochodu albo drzwi wymaga zastosowania czegoś o wiele szerszego i trzeba się do tego przygotować.

Cybooor

Posty: 7

 
Nie chciałby mi się brać za przeprowadzkę. Pakowanie tego, co mam zajęłoby wieki. Na pewno wolałbym to dać komuś, kto się na tym zna. Na pewno pracownicy w takiej firmie od przeprowadzek nie byliby zadowoleni, że muszą poświecić tyle czasu na pakowanie rzeczy, ale to już nie byłby mój problem tylko ich.

Lupusx

Posty: 2

 
Pakowanie to nie moja działka, zatem nie wiem, co może najbardziej się do tego nadawać. Lepiej brać z odbiorem osobistym to, co szklane, ale nie zawsze jest taka opcja. Na szczęście to nie jest mój kłopot.

Kitas

Posty: 4

 
Wiem, że folia to numer jeden z galerii sztuki. Tam pakują nie tylko obrazy, ale również rzeźby. Ceny takich rzeźb są kosmiczne i muszą je dobrze zabezpieczyć. Lepszego rozwiązania nic folia nie ma, dlatego wydaje mi się, że warto byłoby ją zamówić, bo wiele się na tym zyska.

gryzon

Posty: 12

 
U nas pakowaliśmy w gazety i wypełniliśmy gazetami. Teraz pewnie jest to niepraktyczne rozwiązanie, bo nawet nie każdy ma tak dużo gazet?

MisiekKce

Posty: 9

 
Różne szerokości folii bąbelkowej można odnaleźć w sklepie https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/. Mają niezmiernie niskie ceny, zatem pożądane byłoby do nich zajrzeć. Dużo razy robiłem u nich zakupy.

TomekK

Posty: 2

 
Folia streth jest dobra, ale nie amortyzuje. Tutaj chodzi o to, że folia bąbelkowa chroni, jeżeli przedmioty upadnie albo podczas transportu kurier zacznie paczką mocno rzuca. Wtedy taka folia umożliwia bezpieczeństwo.

Marioleczka

Posty: 5

 
U nas to jest tak, że jak kurier się postara to nawet folia bąbelkowa nie jest w stanie pomóc. Robimy po kilka warstw. Na jeden duży element to może pójść nawet cała rolka. Niby pięćdziesiąt metrów to dużo, ale wszystko zależne jest, co pakujemy. Warto, zatem mieć zawsze więcej rolek z taką folią, bo jesteśmy lepiej przygotowani.

Black_Riot

Posty: 3

 
Bez kłopotów można folię bąbelkową zamówić poprzez Internet. Poszukiwałem u siebie takie folii, lecz mieli niezmiernie drogą. W internecie można to zrobić taniej nawet, jeżeli doliczamy do tego przesyłkę. Nabyłem kilka rolek. Nie wiem czy się tyle przyda, lecz jeść nie woła to niech leży.

AAA333

Posty: 16