Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kartony w Warszawie, gdzie warto ?

kartony w Warszawie, gdzie warto ?

Nie wiem czy można zamówić kartony do przeprowadzki? Te, które ma są jakieś takie giętkie i boje się, iż szkło mi się tam potłucze. Macie jakiś pomysł, co wybrać?

123321

Posty: 2

 
U nas przeprowadzkę organizowała firma. My nic nie kupowaliśmy, bo oni dostarczyli kartony. Nie wiem gdzie kupują, bo mnie to nie interesowało. Później je zabrali ze sobą i tyle je widzieliśmy. Tak to wygląda.

Kitas

Posty: 5

 
Propozycji jest rzeczywiście niezmiernie wiele. Kupuje kurierskie opakowania 64x38x8cm w firmie, która się tym zajmuje. Mnie takie wystarczają, natomiast bez kłopotów można zamówić takie, co mają po czterdzieści centymetrów wysokości.

Lupusx

Posty: 4

 
Koszty według mnie nie są wysokie. Czy kilka złotych za jedno solidne, nowe pudełko to dużo? Im więcej się bierze tym bardziej się opłaca. Tym bardziej, że oferta jest bardzo dobrze przygotowana. Firma, która oferuje kartony w warszawie ma je na stanie, czyli od razu je wysyłają.

grzelu11

Posty: 3

 
Nie chciałoby mi się szukać kartonów na mieście. Zamawiamy kartony w warszawie w firmie, jaka się tym zajmuje. Oni dostarczają mi się na miejsce albo jak mam czas to sam po nie jadę. Dla mnie jest to najkorzystniejsza propozycja. Obie strony mogą na tym zyskać.

Black_Riot

Posty: 5

 
Nie wiem czy jest ktoś, kto zajmuje się kartonami w warszawie. Nie szukałem nigdy takiej firmy. Nie były mi kartony potrzebne żeby wysłać coś klientom. Mam sklep internetowy, ale to, co zamawia klient wysyłam w oryginalnych opakowaniach od producenta.

Black_Riot

Posty: 4

 
Nie mam zdania, albowiem wszystko jest zależne od wymagań. Jeżeli to ma by estetyczne to te kartony z odzysku najładniejsze nie są. Na pewno nie wysłałbym w nich niczego klientowi. Jeżeli jednak mam coś chować na strychu to ta estetyka jest mało istotna i wtedy wybieramy najtańsze ze wszystkich rozwiązań.

Krasny

Posty: 4

 
Zawsze kupuje kartony z Warszawy w firmie https://przeprowadzkisklep.pl/kategoria-produktu/kartony/. Polecam ich mają wszystko, czego szukacie.

Klara323

Posty: 2

 
Miałem kiedyś firmę, która sprzedała mi jeden karton w warszawie. To był rozmiar 80x30x60cm. Super pudełka, bo można było tam włożyć wysokie przedmioty, a jednocześnie wąskie. Dla mnie super. Polecam takie pudełka, bo są wykonane z wytrzymałej tektury. Dopasowałem je konkretnie, ale nic z nich nie wyleciało.

czartoryski56

Posty: 5

 
Miałem kiedyś firmę, która sprzedała mi jeden karton w warszawie. To był rozmiar 80x30x60cm. Super pudełka, albowiem można było tam włożyć wysokie przedmioty, a jednocześnie wąskie. Dla mnie super. Polecam takie pudełka, albowiem są wykonane z wytrzymałej tektury. Dopasowałem je konkretnie, niemniej jednak nic z nich nie wyleciało.

Klara323

Posty: 4