Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ołówki reklamowe, szukam sklepu!

ołówki reklamowe, szukam sklepu!

Dla klientów chciałbym zamówić ołówki reklamowe z logo. To taki subtelny prezent, ale wiem, że bardzo dobrze się sprawdza. Gdzie to mogę kupić?

czartorr

Posty: 1

 
Prowadzę stacje benzynową i moi pracownicy mają odzież reklamową. Odzież mają na lato jak i na zimę. Jest to dobre rozwiązanie, bo można się reklamować, a i klienci wiedzą, w jaki sposób można rozpoznać pracownika.

Grabow12

Posty: 5

 
Nigdy nie kupuje w pierwszym sklepie internetowym tylko dokładnie sobie wszystko analizuje. Skoro można zaoszczędzić to na pewno należałoby wykorzystać taką okazję.

labuh

Posty: 3

 
Piękne kubki reklamowe ma firma https://taniegadzety.pl/19-kubki-reklamowe. Zawsze u nich zamawiamy kubki. Oferta jest bardzo dobrze opisana, dlatego każdy od razu będzie wiedział, co wybrać. Można znaleźć nie tylko ceramiczne kubki, ale również szklane kufle. Każdy gadżet reklamowy ma własny nadruk.

Lomartek67

Posty: 9

 
Szukanie gadżetów nie sprawia żadnych problemów. Internet pozwala na znalezienie wszystkiego, co jest potrzebne do reklamy. Można się kierować bardzo niskimi cenami, ale można również szukać ofert, które spełniają nasze wymagania odnośnie wysokiej jakości.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Trzeba szukać producenta odzieży reklamowej, bo można o wiele taniej znaleźć tam koszulki czy bluzy. Stawiamy na pierwszym miejscu jakość bo wtedy wiemy, że taka odzież długi czas wytrzyma. Wolę dopłacić, ale wiedzieć, że kupuje produkt premium i Wam też to radzę.

sthEn

Posty: 7

 
Nigdy nie kupuje w pierwszym sklepie internetowym tylko dokładnie sobie wszystko analizuje. Skoro można zaoszczędzić to na pewno warto wykorzystać taką okazję.

Wacław

Posty: 2

 
Mnie bardzo odpowiada oferta z długopisami reklamowymi, bo są tanie, a jednocześnie to dobry gadżet reklamowy. Można rozdawać takie długopisy, ale można również je sprzedawać. Na każdym z długopisów może być reklama w postaci logo, nazwy firmy czy hasła i to jest super.

Jasio234

Posty: 5