Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

srebro hurt, poszukuję online ?

srebro hurt, poszukuję online ?

Chce kupić srebro w hurcie, ale nie wiem gdzie to zrobić? Nie chodzi mi o sztabki tylko o biżuterię ze srebra. Mogą to być kolczyki i inne.

fertuś

Posty: 1

 
Robiłem zakupy w internetowej hurtowni z biżuterią i sprzedawali wszystko na sztuki. Była tam chyba jakaś opcja dla hurtowników, lecz nie pamiętam, jakie trzeba było spełniać warunki. Trzeba to sobie poczytać.

Jasio234

Posty: 2

 
Wybór kolczyków i innej biżuterii ze srebra jest tak znaczny, że na podjęcie decyzji trzeba wiele czasu. To, dlatego według mnie lepiej będzie robić zakupy poprzez Internet, albowiem w ten sposób można to zrobić o dużo szybciej. Nikt nad nami nie stoi i nas nie pogadania jak u jubilera.

Strzała

Posty: 3

 
Mamy jedno upatrzone miejsce gdzie zawsze roborujmy zakupy. Zaletą tego miejsca jest to, iż można tam kupić biżuterię dla każdego. Dotyczy to nie tylko kobiet, natomiast również mężczyzn, a nawet dzieci. Lubię to miejsce.

namok

Posty: 3

 
Srebro jest teraz tanie, dlatego pozytywnie odbija się to na cenach biżuterii. Można wydać kilkanaście złotych i mieć kolczyki srebrne, dlatego warto taką ofertę przejrzeć. Mówimy tutaj o kolczykach, które są wykonane ze srebra o próbie 925, a zatem tego najlepszego.

Marioleczka

Posty: 2

 
Trzeba przyznać, że w hurtowni z biżuterię ze srebra oferta jest ogromna. Klientów mają bardzo dużo. Cena jest niska, dlatego detaliści i hurtownicy chętnie tam robią zakupy. Dotyczy to także i mnie.

ulotker

Posty: 10

 
To jest tak, że jedna biżuteria jest tańsza, a inna droższa. Wszystko jest zależne od tego czy są jakieś akcje promocyjne czy nie. Oczywiście na hurtownika cena jest zawsze niższa, bo jakby miał na tym zarobić? Nie wiem, jakie są to ceny, bo sam sklepu nie prowadzę, dlatego nigdy nie miałem możliwość do takiej oferty zajrzeć.

irecki67

Posty: 5

 
Dla mnie najtańsze kolczyki ze srebra są tutaj https://hurt.falana.pl/kolczyki-bizuteria-falana-c-1.html. Nawet, jeśli ktoś kupuje w detalu to naprawdę mają niskie ceny. Jeszcze ważniejsze jest to, że do produkcji biżuterii wykorzystywane jest srebro, 925 dlatego całość jest elegancka i niesłychanie trwała, a na tym mnie akurat zależało.

nighthaze

Posty: 2

 
Kupowałam kolczyki ze srebra z błyskawicą. Jestem niezwykle zadowolona z zakupów przez Internet. Jeśli ktoś nie jest pewnym firmy to kupuje za zaliczeniem i tyle. Akurat ja korzystam z jednej hurtowni, wobec tego im ufam i kupuje płacąc z góry. Wówczas przesyłka jest jeszcze tańsza i całość jest niezwyklej opłacalna dla mnie.

file444

Posty: 3

 
Interesowałam się kiedyś hurtowniami z biżuterią dostępnymi poprzez Internet i mają niesłychanie inne warunki. Jedni chcą sprzedawać wszystkim, a inni nie pokazują cen, jeśli nie założymy konto, które ma przejść weryfikacje.

Suit

Posty: 5