Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

pokoje dziecięce tanio, opinie

pokoje dziecięce tanio, opinie

Mieszkam obecnie w Belgii i szukam łóżka piętrowego taniego. Polecacie jakiś sklep, który ma super ofertę w dobrej cenie?

korasek

Posty: 1

 
Nie pomogę, bo robiliśmy sami łóżko. Troszkę z tym problemów było, niemniej jednak się udało. Może nie jest takie efektowne jak te ze zdjęcia ze sklepu, niemniej jednak mojemu dziecku się podoba zarówno jesteśmy zadowoleni. Cena była całości niska, niemniej jednak trzeba się trochę znać żeby łóżko sobie zrobić.

StaryChemik

Posty: 6

 
Wyposażenie do pokoju dziecka tanie można znaleźć w Belgii w jednym ze sklepów. Są bardzo dobrze zaopatrzeni, dlatego bez problemów znajdziemy tam to, czego szukamy. Ceny, jako to ceny. Można zamówić coś taniego, ale i coś droższego. Wszystko tak naprawdę zależne będzie od tego, jakie my czy nasze dzieci mamy wymagania.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Kupowaliśmy łóżeczko tanie w sklepie w Belgii pod adresem http://www.h6.be i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cena była promocyjna, a jakość wykonania bardzo dobra.

Black_Riot

Posty: 5

 
Wyposażenie do pokoju dziecka tanie można odnaleźć w Belgii w jednym ze sklepów. Są bardzo dobrze zaopatrzeni, wobec tego bez kłopotów odszukamy tam to, czego poszukujemy. Ceny, jako to ceny. Można zamówić coś taniego, lecz i coś droższego. Wszystko tak naprawdę zależne będzie od tego, jakie my czy nasze dzieci mamy wymagania.

WalSystem

Posty: 13

 
Nam dwa łóżka piętowe przysłali do Polski z Belgii. Cena była wyższa, niemniej jednak służy nam długi czas i mimo iż dzieci wszystko niszczą to nic z nim nie zrobiły. Według mnie to było niezmiernie opłacalne. Wybór łóżek maja niezmiernie znaczny dla dzieci praktycznie w każdym wieku.

Zdzichu 

Posty: 5