Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Fotoepilacja, polecicie coś ?

Fotoepilacja, polecicie coś ?

Poszukuję sprawdzonego gabinetu z fotoepilacją. Poza tym, jeśli któraś z was robiła już coś takiego, to napiszcie dokładnie jak to wygląda, z którym kosztem trzeba się liczyć, czy naprawdę nie ma po zabiegu żadnych skutków ubocznych?

waldek3551

Posty: 13

 
Jak na taki renomowany gabinet kosmetyczny w Rzeszowie mają całkiem atrakcyjne ceny. Myślałam, że mają drożej, fajnie że ceny są na stronie i od razu można ocenić koszt zabiegu. Cieszę się, bo najprawdopodobniej się tam wybiorę.

Morchepl

Posty: 14

 
Jak na taki renomowany gabinet kosmetyczny w Rzeszowie mają całkiem atrakcyjne ceny. Myślałam, iż mają drożej, fajnie iż ceny są na stronie i od razu można ocenić koszt zabiegu. Raduję się, albowiem najprawdopodobniej się tam wybiorę.

irek1981

Posty: 17

 
Po ciąży owszem mogą stać się okropne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno działanie lasera frakcyjnego potrafi zrobić niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, że marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, ale mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Zdobędę się i podejmę w końcu decyzję o ich usunięciu profesjonalną metodą w gabinecie.

Hrabusss

Posty: 24

 
Jestem zafascynowana tym, co oferuje nam obecnie medycyna estetyczna. Gdyby nie ten fakt z wieloma niedoskonałościami zwłaszcza wszelkiego rodzaju bliznami nie można byłoby sobie poradzić. Najistotniejsze, by trafić do doświadczonego gabinetu. O tym w rzeszowie też dużo dobrego słyszałam :) i sama mam zamiar się tam wybrać.

Gamess2

Posty: 15

 
Mama powiedziała, że niestety nie pozwala mi na taką fotoepilację. Będę musiała poczekać aż skończę 18 lat i sama podejmę o sobie decyzję. Nie mam zamiaru jak ona używać codziennie maszynki, bo taki zabieg może być niebezpieczny. Czytałam na profesjonalnych stronach, że laser jest bezpieczny i należy tylko zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Ja takich nie mam. Cóż będę czekać jeszcze pół roku :)

irek1981

Posty: 17

 
To salon kosmetyczny w Rzeszowie, któremu od lat zaufałam http://www.pracowniawdzieku.pl - najlepszy w naszym mieście, najwięcej fachowych zabiegów przy użyciu wysokiej klasy urządzeń :)

Pipek56

Posty: 11

 
U mnie po fotodepilacji już po pierwszym zabiegu było widać efekty. W sumie to trzeba wykonać tak jak zalecają w seriach, niemniej jednak doskonalsze to od maszynki ;) Moje zadowolenie teraz nie ma granic. Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać, tym niezwyklej że jest to bezpieczny zabieg, który w ogóle nie boli :) Czuję się teraz o mnóstwo lepiej. Golenie, woskowanie, kremowanie to istna udręka.

Nim_wer

Posty: 23

 
Idealna rzecz, nie ma się czego obawiać. Korzystałam z laserowego usuwania owłosienia i rzeczywiście po wykonaniu odpowiedniej ilości zabiegów włoski nie odrastają, w końcu mam z nimi spokój i bardzo się z tego faktu cieszę. Też polecam ten gabinet :) Pozdrawiam

korasek

Posty: 13

 
Sama martwię się o swoje blizny. Wiem, że takie zabiegi są skuteczne, ale nie bardzo mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, że laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednak muszę jeszcze trochę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

fruster00

Posty: 17