Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Mikrodermabrazja w Kielcach, polecicie coś?

Mikrodermabrazja w Kielcach, polecicie coś?

Witam, szukam opinii o laseroterapii i najlepszych gabinetach w kielcach, jakie się tego rodzaju zabiegami trudnią.

Chciałabym raz na zawsze pozbyć się przebarwień na skórze, a podobno tylko laser jest skuteczny.

gregBard

Posty: 9

 
Szukałam mikrodermabrazji w kielcach, ale nic sensownego nie udało mi się znaleźć. Bo zależało mi na poważnym gabinecie medycyn estetycznej, a nie w salonie kosmetycznym. Mam nadzieję, że tu gdzie proponujecie jest wszystko w porządku.

Blant

Posty: 23

 
O krostkach, krostach i krosteczkach wiem wszystko:( Wiem też, że bo jestem już po, że leczenie trądziku przy pomocy lasera to jedyna skuteczna metoda. Gwarantuję, że tu w kielcach w gabinecie w końcu problem zostawicie za sobą.

672342-00

Posty: 13

 
Też bałam się, kiedy poszłam pierwszy raz na konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej dokładnie w kielcach, ale poszło gładko i profesjonalnie. Nawet nie myślałam, że aż tak miło obchodzą się z pacjentami i wszystko tłumaczą.

dzakuś45

Posty: 13

 
A ja zdecydowałam się, bo o modelowaniu ust marzę już od kilku lat, jestem umówiona w gabinecie w kielcach na pierwszą rozmowę. Mam nadzieję, że nie nie zmienię decyzji. Jak będzie po, dam znać:)

Asd7

Posty: 16

 
Bez korekty zmarszczek, jaką sobie zrobiłam ostatnio nie wyobrażam sobie swojego wyglądu. Czuję się teraz niezwykle dobrze, wobec tego rzeczywiście wszystkim polecam, żeby nie obawiali się i chętnie z takich zabiegów korzystali. Gabinet w kielcach robi to najlepiej.

Gurugum

Posty: 23

 
Po laseroterapii w gabinecie z kielc masz efekt natychmiastowy. Byłam już dwa razy na fotoodmładzaniu. Skóra jest całkowicie inna, napięta, jędrna, po prostu ekstra. Polecam wszystkim kobietkom, które chcą się odmłodzić:)

johncena67

Posty: 21

 
Z botoksem miałam już kilkakrotnie do czynienia, wszystko zawsze było ok. Polecam zabieg korekty zmarszczek w tym gabinecie z kielc http://www.kuzniaurody.pl/medycyna-estetyczna/korekta-zmarszczek-botox/. Na stronie można poczytać o zabiegach, a w samym gabinecie wszystko dokładnie wyjaśniają i zawsze są konsultacje z lekarzem.

franuś40

Posty: 11

 
W tym gabinecie medycyny estetycznej z kielc koleżanka powiększała sobie usta kwasem hialuronowym. Szczerze wyszło bardzo dobrze, trochę zazdroszczę, ale ja na pewno się nie zdecyduję, boję się igieł itp. rzeczy.

Joe

Posty: 28

 
Bez konsultacji nie wykona ci zabiegu depilacji laserowej żaden gabinet w kielcach. Musi być bezpiecznie, zresztą jeżeli chodzi o laser to wiem, iż troszkę tych przeciwwskazań jest. Koleżanka brała jakieś leki i musiała je odstawić, później jeszcze czekać. Też mam chęć na taki zabieg, niemniej jednak trzeba byłoby odłożyć troszkę grosza najpierw:)

gregBard

Posty: 21