Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy znacie hurtownię online ?

Czy znacie hurtownię online ?

Witam, co proponujecie odnośnie manekinów sklepowych? Mam mały butik i potrzebuję coś zgrabnego, a zarazem taniego. Jeśli orientujecie się w sprawie, piszcie, co i gdzie. Z góry niesłychanie dziękuję.

noman1

Posty: 13

 
Myślałam o zmianie wyposażenia swojego salonu fryzjerskiego tak od a do z. Szukałam taniego miejsca i udało mi się odnaleźć tę właśnie hurtownię. Niezwykle idealne artykuły fryzjerskie i wysoka jakość. Fryzjerkom odpowiadają.

dabuchus56

Posty: 16

 
Do swojego salonu artykuły fryzjerskie kupiłam w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Okazały się strzałem w dziesiątkę pod każdym względem, zwłaszcza cenowym i jakości. Polecam.

yetisize

Posty: 10

 
W tej hurtowni nabyłam trzy manekiny sklepowe. Są wysokiej jakości. Mam je już ponad rok i nic się z nimi nie dzieje. Mają niezmiernie dobre wytrzymałe tworzywo. Dlatego gorąco wam je polecam i mam nadzieję, że będzie to cenna dla was opinia. Poza tym wszystkich gorąco pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

zakk87

Posty: 23

 
Samej w domu przydałyby mi się takie nożyczki fryzjerskie. Cena nie jest wielka, więc chyba pozwolę sobie na tego typu zakup. Nęci mnie jeszcze zakup takiej główki. Będąc dzieckiem zawsze chciałam zostać fryzjerką:)

Daguś09

Posty: 20

 
Myślałam o zmianie wyposażenia swojego salonu fryzjerskiego tak od a do z. Szukałam taniego miejsca i udało mi się znaleźć tę właśnie hurtownię. Bardzo dobre artykuły fryzjerskie i wysoka jakość. Fryzjerkom odpowiadają.

zakk87

Posty: 20

 
Akurat my zamawialiśmy fartuchy fryzjerskie u krawcowej. Raki nasz osobisty projekt, ale w większości sklepów czy hurtowni można dostać je w bardzo dobrej jakości i całkiem znośnej cenie. Na sam początek nie trzeba się tak bardzo nimi martwić.

sgemino

Posty: 18

 
U mnie w zakładzie artykuły fryzjerskie idą jak woda. Ciągle się coś niszczy, ginie. Zatem nie liczą na to, iż jak wydam na nożyczki parędziesiąt pln, to będą na zawsze:) Zakupy robię w hurtowniach i zawsze jestem z nich zadowolona.

kobza84

Posty: 22