Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Szukam salonu fryzjerskiego w Cieszynie ?

Szukam salonu fryzjerskiego w Cieszynie ?

A może wy mi polecicie jakąś dobrą kosmetyczkę w Katowicach. Chciałabym dokładnie sięgnąć z makijażu permanentnego, więc oferta musi być przez was koniecznie sprawdzona :) Dzięki bardzo.

Kidi

Posty: 9

 
Ta oferta każdej z was przypadnie do gustu. Osobiście to właśnie tutaj robiłam makijaż permanentny w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Poza tym bardzo miła obsługa. Szczerze polecam.

Krasny

Posty: 17

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama poszukuję informacji na temat gabinetów, albowiem mam obawy. Życzę powodzenia.

E-GOista

Posty: 9

 
Świetnie, bo też właśnie szukam jakiegoś zaufanego dobrego fryzjera w Katowicach. Mam nadzieję, że coś tu polecicie. Nie bardzo orientuję się tu w takich usługach, bo mieszkam od niedawna. Może uda mi się z waszego polecenia znaleźć dobre usługi :)

Cybooor

Posty: 19

 
Dziękować, nie dziękować :) Muszę odwiedzić salon i dopiero wówczas ocenić :) Zaufany dobry fryzjer w Katowicach to skarb. Od zawsze cenię sprawdzone usługi. Jak coś to na pewno odezwę się i przekażę, jak było :D

Blitz55

Posty: 26

 
Jeśli chodzi o makijaż permanentny w Katowicach to polecam jak każda zbadać salon dokładnie. Można nawet udać się do niego i porozmawiać. Niech kosmetyczka wszystko dokładnie wyjaśni, odpowie na pytania. Będziecie posiadały pewność, że to wykwalifikowany usługodawca. Ja bynajmniej tak zrobiłam i jestem zadowolona.

Shasio

Posty: 17

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, bowiem dobry fryzjer w Katowicach jest, niemniej jednak ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

gruszka33

Posty: 9

 
Koniecznie i to szybko :) Również szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, których mam już serdecznie dość.

kerad17

Posty: 17

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Naprawdę nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest sporo. Myślę, że nie będziecie miały problemów.

fusert56

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o makijaż permanentny w Katowicach to polecam jak każda sprawdzić salon dokładnie. Można nawet udać się do niego i porozmawiać. Niech kosmetyczka wszystko dokładnie wyjaśni, odpowie na pytania. Będziecie miały pewność, że to profesjonalny usługodawca. Ja bynajmniej tak zrobiłam i jestem zadowolona.

zoferek

Posty: 19